Четвер, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині водні поліцейські попередили незаконний вилов риби та креветок на суму понад 70 тисяч гривень

Вчора, 12 серпня 2020 року, під час відпрацювання акваторії Херсонської області працівники відділення поліції в порту Херсон двічі виявляли браконьєрські знаряддя лову. Усі водні біоресурси, що знаходились в незаконних знаряддях лову, в живому вигляді були повернуті назад в природнє середовище. Загальна сума попереджених збитків оцінюється в 70 тисяч гривень. 

Як повідомив начальник підрозділу Максим Жарков, в першому разі незаконні знаряддя лову, а саме 28 місинових сіток загальною довжиною 1,5 км, поліцейські знайшли на відстані близько одного кілометра від адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Крім того, в акваторії Чорного моря в Скадовському районі поліцейські виявили креветочні ятері. Усі живі водні біоресурси, які знаходились в пастках, були відпущені назад в природнє середовище. В першому разі сума збитків державі могла становити 60 тисяч гривень, в другому – більше 10 тисяч гривень. 

Наразі вживаються заходи, направлені на встановлення власників незаконних знарядь лову для притягнення їх до відповідальності. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *