Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Місцеві громади Херсонщини отримали майже 3 мільярда гривень податкових платежів

За 7 місяців 2020 року платники податків херсонського краю перерахували до місцевих бюджетів 2762 млн гривень податкових платежів. Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини зросли на
5 відсотків або на 122 млн гривень порівняно з минулим роком.

Більшу половину з них – 1639 млн гривень або 59 відсотків – отримали місцеві громади Херсонського управління від платників податків Херсонської, Білозерської, Голопристанської, Скадовської, Каланчацької та Олешківської податкових інспекцій. Ще 837 млн гривень отримали місцеві бюджети громад на території обслуговування Новокаховського управління. Від платників Генічеського управління надійшло 286 млн гривень.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, у другому півріччі п. р. місцеві громади нашої області можуть розраховувати на надходження від майнових податків. Фахівці ДПС області сформували податкові повідомлення – рішення про нараховані громадянам – землевласникам та землекористувачам 186,7 млн гривень земельного податку та 24,7 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *