Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

На підтримку Збройних сил України херсонці сплатили 271 млн грн

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору, що на 29,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили спеціалісти  управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, АвтономнійРеспубліціКрим та м. Севастополі.

Майже 65 % від загальної суми надходжень, або 175,0 млн. грн., відрахували платники податків, які перебувають на обліку в Херсонському управлінні. Ще 26 %  або 71,3 млн. грн. від загальних надходжень військового збору внесли платники Новокахоського управління. Суб’єкти господарювання та мешканці Геничеського управління спрямували на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України  25,2 млн. грн. військового збору.

Нагадаємо: надходження військового збору – це внесок кожного офіційно працюючого українця на підтримку та реформу Збройних Сил нашої держави. Ставка збору не змінювалася протягом останніх кількох років і становить 1,5% від усіх видів доходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *