Неділя, 13 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У селищі Брилівка готують до запуску сонячну електростанцію

У смт Брилівка, яка входить до складу Виноградівської об’єднаної територіальної громади, готують до запуску другу чергу сонячної електростанції загальною площею 10 га.

Як зазначив Сергій Шматенко, голова Виноградівської ОТГ: «Земельна ділянка, яку використовують під освоєння сонячними панелями, раніше належала промисловому підприємству, що збанкрутіло в  90-х роках, а його землі перетворилися у великий смітник. Тому було прийнято рішення передати безгосподарську ділянку в оренду інвесторам для реалізації державної програми з розвитку альтернативної енергетики в Україні».

Також Сергій Шматенко наголосив: «Селище Брилівка має інвестиційно привабливе розташування. Діє  залізнична станція. Відновлює свою роботу і Брилівський елеватор. Тому наше завдання як влади – створювати сприятливі умови для співпраці з інвесторами. Нові підприємства і робочі місця – це можливість наповнювати бюджет громади і розвивати інфраструктуру».

Цікаві факти до відома. Реалізація інвестиційного проекту з будівництва сонячної електростанції у селищі Брилівка дозволяє створити 20 робочих місць, залучити понад 25 млн грн. додаткових коштів. Потужність першої та другої черги СЕС становить 10,7 МВт.

Елеонора Гуськова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *