П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

За касовий апарат на «відпочинку» підприємець отримав майже 7 тис грн штрафу

За касовий апарат на «відпочинку» підприємець отримав майже 7 тис грн штрафу.

Таким став результат курортної підприємницької діяльності власника магазину в Лазурному Скадовського району. Підприємець придбав «підакцизні» ліцензії для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. А от встановити касову техніку для ведення господарської діяльності бізнесмен «забув»: залишив свій РРО «відпочивати» у заводській упаковці прямо під прилавком. Таку інформацію повідомили спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі під час проведення фактичних перевірок платників у курортних зонах області.

Завдяки щоденному моніторингу діяльності суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі, які звітують про нереально низькі виторги підакцизної групи товарів за наявності відповідної ліцензії, податківці мають можливість одразу встановлювати порушників діючого законодавства.

За «економію» на акцизному податку, реалізацію підакцизної групи товарів без застосування РРО та реалізацію необлікованого товару до бізнесмена застосовано 6800 гривень штрафних (фінансових) санкцій.

Фактичні перевірки податківців Херсонської області тривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *