Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

Екс-нардеп з Херсонщини став донором крові у США

Уже кілька місяців екс-нардеп по Новокаховському виборчому округу Іван Вінник перебуває у США. Це видно із його постів і світлин, які він розміщає на своїй сторінці у Фейсбуці. Він розповідає про свої враження, розмірковує про ситуацію з коронавірусом і здає кров.

Останній пост датований 28 травня 2020 року. Ось що пише наш земляк:

«Успіх — це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму». Історики розходяться в думках щодо авторства цього вислову, одні говорять, що це сказав Авраам Лінкольн, інші, що Вінстон Черчилль … а може Черчилль просто процитував Лінкольна.

Світова криза COVID-19 принесла багато потрясінь в наше життя, я вірю в успіх та не втрачаю ентузіазму.

Вчора став донором крові. В США кров, одразу при заборі, розділяють на компоненти. Найбільш цінний компонент крові для людей, які страждають від лейкемії – це червоні клітини крові Red blood cells (RBCs), адже вони містять гемоглобін – багатий залізом білок, який здатен переносити кисень по тілу людини.

Здав біля 400 мл. RBCs. Приємно знати, що зможу комусь допомогти. Медбрати, що працювали зі мною, вказали, що таку інтенсивну процедуру можна повторити не раніше 16 вересня».

На виборах до ВРУ 2012 року по 184 округу Іван Вінник зайняв 2-ге місце з різницею у 22 голоси із представником Партії регіонів Миколою Дмитруком. Тоді говорили про фальсифікацію підсумків на користь Дмитрука. На позачергових виборах у 2014 році І. Вінник переміг. Став секретарем парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони. Входив до провладної фракції Блоку Петра Порошенка. Постійно ходив на ток-шоу, де виступав як провладний політик.

Станом на 23 травня 2019 року Іван Вінник вніс на розгляд ВРУ особисто та у співавторстві 137 законопроектів, з яких 24 були підтримані та набули чинності. 

Фігурував у численних корупційних скандалах та журналістських розслідуваннях, пов’язаних із діяльністю «Укроборонпрому». Мав затяжний конфлікт із Альфа-банком. За кредитний борг понад 300 млн грн банк відібрав у Вінника завод. У лютому 2019 року Альфа-груп і Вінник заявили про вичерпання корпоративного конфлікту.

На торішніх виборах до Верховної Ради Іван Вінник посів третє місце в боротьбі за мандат по Новокаховському виборчому округу, поступившись Ігорю Колихаєву та Данилу Репілевському.

Нова Каховка.City

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *