Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Елеонора Гуськова: Влада має працювати прозоро

Член Національної спілки журналістів, редакторка інформаційного сайту «Перший регіональний» Елеонора Гуськова прийняла рішення балотуватися у депутати до Херсонської обласної ради від політичної партії УДАР Віталія Кличка.

Елеонора Гуськова має дві вищі освіти: спеціаліст з фінансів і магістр державного управління. Займається науковою роботою на кафедрі політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України.

«За майже 20 років роботи у медіа за моїм авторством було створено та відзнято чимало передач, які викривали корупцію в органах влади. Я не боялася критикувати і називати все своїми іменами. Але сьогодні прийшло розуміння того, що журналістські розслідування не настільки ефективні. Тому, аби контролювати процес розподілення бюджетних коштів не ззовні, а безпосередньо з середини, я вирішила балотуватися до обласної ради від політичної партії удар Віталія Кличка,» – зазначає Елеонора Гуськова.

Вона наголошує, що влада має працювати прозоро, а кошти платників податків мають витрачатися доцільно, а не на вітер!

А ще Елеонора любляча дружина та мати двох доньок. Для неї важливо захищати права малозабезпечених сімей, дітей, які позбавлені батьківської опіки та інших незахищених верств населення.

Чому Елеонора Гуськова балотується саме від політичної партії УДАР? За її словами, вона довіряє лідерові цієї партії – Віталію Кличку – і впевнена, що разом з командою однодумців добрих справ можна зробити більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *