Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Фестиваль «Чорноморські ігри» перенесли на 2021 рік

Про переніс фінальної частини 18-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» на липень 2021 року заявив оргкомітет заходу. Своє рішення він пояснив епідеміологічною ситуацією в Україні та у світі в цілому.

«Мета фестивалю залишається незмінною: знаходити талановитих дітей, надавати їм можливість для творчої реалізації, знайомити широкий загал з ними за допомогою усіх видів комунікацій. Усі пункти цієї мети потребують тісного контакту конкурсантів, їхніх батьків, викладачів з численною аудиторією та з фахівцями музичної індустрії: членами журі, організаторами, медіа. Без цього досягнення мети фестивалю є неможливим. Можливість унікальної практики та прямих контактів з найкращими фахівцями галузі є однією з найцінніших переваг фестивалю», – йдеться в повідомленні.

Організатори усвідомлюють, що із завершенням термінів карантину водночас не зникне проблема небезпеки для здоров’я людей. Це стосується як здоров’я фізичного, так і психологічного. Для цього має пройти певний час. Тому вони наголошують:
 
«Оскільки фестиваль «Чорноморські Ігри» – це, насамперед, масштабне свято для дітей, ми не маємо права ризикувати їхнім здоров’ям та здоров’ям усіх глядачів та учасників проекту. Аби на належному рівні провести 18-ті «Чорноморські Ігри» у зазначений термін (26-28 липня 2020 у Скадовську), ми мали б до 17 травня здійснити живе прослуховування дітей. На сьогодні ми не маємо ніякої впевненості, що це стане можливим. Зміщення термінів фестивалю до вересня – теж є неможливим через початок навчального сезону, який, сподіваємося, зможе розпочатися вчасно».  
 
Отже оргкомітет прийняв рішення, що усі діти, які подали заявки на «Чорноморські Ігри 2020» та будуть відібрані до другого туру – живого прослуховування – автоматично потраплять до другого туру «Чорноморських Ігор 2021». Заради цього буде тимчасово змінено положення фестивалю аби надати можливість взяти участь у ньому дітям, які у 2021 році перетнуть 16-річний віковий рубіж.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *