П’ятниця, 16 КвітняПерший регіональний
Shadow

Фіналістами авторалі «Чумацький шлях» стала інтернаціональна команда

На Херсонщині відбувся 28 сезон легендарного авторалі «Чумацький шлях». Боротьбу за звання абсолютного Чемпıона України з ралı вели 30 екіпажів з різних міст та Прибалтики.

Оцінювали учасників за різними класами автівок, але ціль та дистанція для всіх були однакові. Херсонець Андрій Повод приїхав на потужному автомобілі класу кроскантрі. Участь у змаганнях бере вперше. На життя заробляє фермерством, а вільний час присвячує швидкості та адреналіну. 

Андрій Повод:

«Ми сьогодні дебютуємо. До змагань готувалися: обладнували машину, тренувалися. У нас команда новачків, тому звикали один до одного. Трішки хвилюємося, але у нас міцна підтримка: друзі та рідні».

Киянка Інеса Тушканова протягом 15 років бере участь у Чемпіонатах Європи та світу з ралі. Минулого року посіла перше місце у Чемпіонаті України. Цьогорічні змагання для дівчини та її штурмана розпочались невтішно – автомобіль перекинувся на тренувальному заїзді.

Інеса Тушканова:

«Механіки наразі намагаються відновити автомобіль. Ми зі штурманом отримали струс мозку. Щойно приїхали з лікарні. Самопочуття в нормі, але трохи болить голова».

Перший день змагань відбувся на спеціальній ділянці у Таврійському мікрорайоні – це «перчинка» Чемпіонату, яку ще вболıвальники та спортсмени називають “Паралелька”. Трасу добре видно з пагорбів і з вікон багатоповерхівок. За адреналіновим видовищем у глядацькій зоні спостерігають сотні глядачів.

Другий день змагань тривав за межами Херсона – у тягıнському кар’єрі.

Дощова погода підвищила рівень складності траси, яка без того насичена крутими поворотами та трамплінами. Автівки застрягали у піску, злітали з траси, опинялися “роззутими”. Деякі пілоти доїжджали до фінішу лише з одним бампером. Та незважаючи на це, учасники залишилися задоволеними від змагань та пообіцяли, що неодмінно повернуться до південного регіону наступного сезону.

За результатами змагань абсолютними чемпіонами легендарного авторалі «Чумацький шлях» стала інтернаціональна команда: пілот Валерій Горбань з Києва та його штурман Сергій Ларенс з Таліну.

Катерина Чобітько

Фото: Віктор Аджамский

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *