Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Фонтан у Потьомкінському сквері планують запустити на День міста

 

Міський голова Ігор Колихаєв поставив перед своєю командою задачу – зробити Херсон комфортним для жителів та гостей міста. У Херсоні ремонтуються дороги, прибираються вулиці, наводиться лад у зелених зонах. А ще – реконструюються парки та сквери. Міський голова виїжджає на місця проведення робіт й особисто контролює хід їхнього виконання.

«Херсонцям цікаво, яким буде Потьомкінський сквер. Він буде красивим, затишним, стане новою улюбленою зоною відпочинку й дорослих, й дітей», – каже Ігор Колихаєв.

Ідея зробити капітальний ремонт скверу з’явилася навесні. Замовили розробку проєкту, провели тендерні процедури й після їхнього завершення підрядник почав роботу. Спочатку демонтували споруди й бордюри, прибрали покриття доріжок. Зараз вимощується центральна частина тротуару, облаштовуються пішохідні доріжки, встановлюються дитячі та спортивні майданчики, формуються нові зелені зони. Прохолоду у спекотні літні дні нестиме світломузичний фонтан, який будується коштом меценатів. В.о. заступника міського голови Роман Головня, який курує проєкт, планує порадувати херсонців вже до Дня міста:

«Всі роботи у Потьомкінському сквері проводяться в інтенсивному темпі, на фінішній прямій роботи з облаштування фонтану, до Дня міста фонтан плануємо запустити», – каже Роман Головня.

Стосовно архітектурних композицій, Роман Головня зазначив, що робота над ними відтерміновує завершення капітального ремонту та введення скверу в експлуатацію, оскільки ліхтарі та опори під освітлення виготовляють методом лиття, орієнтуючись на автентичні ліхтарі та опори, що відливали спеціально для Херсона в момент закладення скверу у 19 столітті. Роман Головня зазначив, що у роботі намагаються максимально зберегти стилістику споруд, тож навіть лавочки відливаються у відповідності до автентики.

Сучасні архітектурні композиції, що були встановлені у сквері до початку проведення капітального ремонту, перенесуть на іншу локацію і вони так само слугуватимуть містянам. Можливо це буде Покровський сквер, що знаходиться неподалік ЗАГСу – такі композиції можуть слугувати фотозоною саме біля місць проведення урочистих церемоній. Фонтан, встановлений раніше, демонтували й відправили до КП «Гарантія».

Пресслужба Херсонської міської ради 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *