Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

Генерал-майор отримав можливість поновитися на посаді

Так мова йде про захист ділової репутації відомої не тільки на Херсонщині особистості – Валерія Літвіна, генерал-майора міліції, депутата Херсонської обласної ради та голови ГО «Єдиний Щит».

Юристи та співзасновники ГО «Єдиний Щит» Юрій Сначов та Євгенія Беженар на пресконференції розповіли журналістам, як вдалося виграти суд проти так званої люстрації та про переможне рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо поновлення в ОВС Валерія Літвіна.

Мова йшла про незаконно прийняте рішення щодо створення Закону України «Про очищення влади» прийнятого у 2014 році, засідання суддів та прийняті рішення в українських судах. Зокрема, про Конституційний Суд України, Європейський суд з прав людини.

Юрій Сначов та Євгенія Беженар, в свою чергу розповіли, як дана справа відрізнялась від інших справ.

Нагадаємо, що правозахисниками Громадської організації «Єдиний Щит» в своїй більшості є досвідченні адвокати та юристи, які брали участь в багатьох цікавих справах, серед яких: справа щодо незаконного перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Олени Гандзюк; справа щодо незаконної ліквідації Херсонської міської стоматполіклініки №5 Суворовського району;

справи сотен міліціонерів повернутих на службу, які не були прийняті до Національної поліції України в результаті атестації.

Детально про перс-конференцію у відео:

Також Валерій Літвін відповів на запитання журналістів щодо загострення на кордоні з окупованим Кримом:

«Завжди були загрози захвату будівель, зброї, секретної документації, карних справ. Ви знаєте, немає діла – немає нічого. Наприклад, в 2000 роках в Генічеському районі повністю спалили злочинці слідчий відділ. Тому навчання, які проводить наша поліція – це правильно. Потрібно бути готовим до будь-яких ситуацій, незалежно від геополітичної ситуації. Я думаю, що ніякого нападу, захвату ніякої каїни на нас не буде…

У нас сильна країна, досить непогана армія. Думаю, що вряд чи наразі хтось буде ризикувати розпочинати третю світову війну. Будь-який напад на Україну сьогодні – виллється в незворотні процеси, і за це будуть відповідати лідери країн», – акцентував Валерій Літвін.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *