Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Голова Херсонської облдержадміністрації представив своїх заступників

 
22 березня 2021 року на початку селекторної наради голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир представив двох своїх заступників – Андрія Шибаєва та Миколу Якименка.
 
“Переконаний, завдяки справді високому професіоналізму нових заступників та спільній роботі всієї команди, Херсонська область зможе стати прикладом у розвитку для всієї країни, адже маємо спільну мету – створити комфортні, безпечні, сучасні умови для кожного жителя області”,- зазначив Сергій Козир. 
 
Андрій Леонідович та Микола Миколайович для команди Херсонської обласної державної адміністрації – люди не нові, адже і раніше працювали в облдержадміністрації та продемонстрували гарні результати у роботі.
 
Так, Андрій Шибаєв донедавна очолював апарат обласної державної адміністрації. На посаді заступника голови Херсонської облдержадміністрації займатиметься питаннями соціально-гуманітарної політики.
 
Микола Якименко буде відповідати за питання внутрішньої та інформаційної політики, розвитку архівної справи, залучення інвестицій, розвитку туризму і курортів та інформаційних технологій.
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *