Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Голова Лазурненської селищної ради звернувся до губернатора

Голова Лазурненської селищної ради Сергій Бєлік замість листування надає перевагу сучасним методам комунікації, тому вирішив звернутися до голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва через персональну сторінку у Фейсбук з приводу неякісного будівництва амбулаторії у їхньому селищі.

«Звертаюсь до голови ХОДА Гусєва Юрія Веніаміновича. Впевнений, що Вам просто передають недостовірну інформацію стосовно будівництва, тому що стан справ насправді  жахливий! Цей об‘єкт повинен бути прикрасою нашого селища, а не навпаки! Прошу Вас особисто перевірити та зробити відповідні висновки стосовно будівництва амбулаторії в смт ЛАЗУРНЕ. Сподіваюсь на порозуміння,» – зазначив Сергій Бєлік на сторінці у Фейсбук.

У коментарі журналістам «Першого регіонального» Сергій Бєлік повідомив, що будівництво триває вже майже рік, але робота просувається дуже повільно.

 
За словами Сергія Бєліка, крайній раз, коли до Лазурного з інспекцією в амбулаторію приїжджав заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, для вдалих фото та відео на об’єкт пригнали працівників і зафіксували процес будівництва. А вже найближчими днями підрядник призупинив роботу взагалі й не поновив роботи по сьогоднішній день.

Сергій Бєлік:

«Люди, які займалися будівництвом на об’єкті кажуть, що їм не виплачували зарплатню. Там працювало десь дві людини, які дуже повільно виконували роботи. Але обурює те, наскільки неякісно це робилося.  При здійсненні робіт на покрівлі,  будивництві самої будівлі, просто не дотримувалися жодних технологій. Ані стяжки, ані обробки стін за майже рік роботи не було виконано. Щопонеділка ми доносимо цю інформацію з нашого району в область, але чиновники не реагують. Мабуть, Юрію Гусєву про це не повідомляють».  

Голова Лазурненської селищної ради повідомив, що вже у серпні цього року представники ХОДА планують  запустити амбулаторію в експлуатацію. Але його хвилює питання: що запускати, якщо нові матеріали від будівлі просто відвалюються. Він особисто сьогодні відзняв відео, на якому це добре видно».

Сергій Бєлік зазначає, що на співфінансування будівництва амбулаторії з бюджету громади селища було виділено 580 тис. грн. Держава виділила набагато більше, адже загальна вартість проєкту сягає більше 5 млн. грн. Чи направляються отримані кошти у будівництво, залишається питанням, адже не помітно якості та оперативності у виконанні робіт.

Катерина Чобітько
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *