Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Голова Лазурненської селищної ради звернувся до правоохоронних органів

Голова селища Лазурне (Скадовський район) Сергій Бєлік обурений діями підприємців, які незважаючи на відсутність дозвільних документів, розпочали встановлювати «чортове колесо» на узбережжі Чорного моря. Спроби змонтувати атракціон були і минулого 2019 року, але все це закінчилося трагічно – загинув 26-тирічний хлопець. Оглядове колесо піднімали автокраном, під час чого відбулося падіння металевої конструкції.
За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 271 КК України (порушення вимог законодавства про охорону праці).

Чи притягнули винних до відповідальності, нам не відомо. З того моменту, «чортове колесо» пролежало на землі і під дією вологи перетворилося у купу металобрухту. Але його власники не відмовляються від ідеї заробити грошенят у новому туристичному сезоні, тому, пофарбувавши атракціон, розпочали чергову спробу його монтажу.

Голова селища Лазурне Сергій Бєлік стверджує, підприємці діють незаконно, жодних документів Лазурненська селищна рада їм не видавала:

«Перешкоджати їх діям ми не можемо. Земельна ділянка, на якій встановлюють атракціон, у приватній власності. Тому мною було прийнято рішення звернутися до поліції та прокуратури з вимогою надати правову оцінку зазначеним діям. Чекаємо на справедливе рішення Феміди і сподіваємося, що корисливі підприємці, які заради наживи готові брати гріх на душу, будуть покарані!»

Редакція інформаційного сайту «Перший регіональний» стежить за розвитком даної ситуації і інформуватиме читачів про їх перебіг, адже, у даному випадку, на кону не лише туристична репутація Херсонщини, а й життя наших громадян.

Елеонора Гуськова

2 Comments

  • херсонец

    Действия просты – сельслвету обратится суд про заборону вчинення действий. Приложить доказательства. Паралельно обратится в обленерго – эти им мозги вынесут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *