Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Голова облради відвідав Херсонський обласний будинок дитини

Очільник депутатського корпусу Херсонщини Олександр Самойленко відвідав комунальне некомерційне підприємство «Херсонський обласний будинок дитини» Херсонської обласної ради.

У рамках візиту Олександр Степанович оглянув приміщення та територію закладу, ознайомився з умовами утримання та виховання дітей. Спілкуючись з директоркою Будинку дитини Тетяною Карчевич, він дізнався про всі нагальні питання, серед яких – додаткове фінансування на харчування вихованців, оплата комунальних послуг, заробітна плата персоналу.

«Діти, які знаходяться в цьому закладі, потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Впевнений, що всі обласні обранці погодяться з тим, що Херсонська обласна рада зобов’язана максимально піклуватися про Будинок дитини. Тому в найближчий час ми ініціюємо нараду за участі голови облдержадміністрації та зацікавлених осіб щодо обговорення ряду заходів, спрямованих на підтримку діяльності вашого закладу», – зазначив Олександр Самойленко.

Окрім цього, було обговорено питання капітального ремонту покрівлі даху Херсонського обласного будинку дитини. За словами Тетяни Карчевич, кошти у сумі 2 млн 119 тис. грн обласна рада вже виділила, тендерні процедури проведені, залишилося отримати дозвільні документи від ДАБІ та Херсонської обласної ради.

Олександр Степанович запевнив, що обласна рада гарантує надання дозволу на початок ремонтних робіт і зробить все можливе, аби пришвидшити цей процес.

Довідка. Херсонський обласний Будинок дитини – це єдиний дитячий інтернатний заклад охорони здоров’я для медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, тимчасово влаштованих у зв’язку з скрутними матеріально-побутовими умовами сім’ї (за заявою батьків) і дітей-інвалідів віком від народження до 5-ти років. До закладу надходять діти з усієї області. Так, лише з початку року до Будинку дитини прибуло 26 дітей. Наразі у закладі 64 малят, з яких: 20 немовлят до одного року, 25 діток позбавлені батьківського піклування, 14 малюків з інвалідністю. Тут вони отримують любов, безпеку, підтримку та розуміння доти, доки їх знайдуть справжні люблячі батьки.

схожі записи:

Обласна інфекційна лікарня готова надавати допомогу хворим на коронавірус
«Наше головне завдання – популяризувати херсонську продукцію», - Олександр Самолейнко
Позачергова сесія Херсонської обласної ради відбудеться 8 квітня
Депутати облради заслухали звіт про виконання регіональної програми індивідуального житлового будівн...
Комунальна комісія Херсонської облради розглянула питання щодо подальшого функціонування Олешківсько...
Жителі села Залізний Порт звернулися до депутатів Херсонської обласної ради (документ)
Благодійники передали Херсонській інфекційній лікарні 400 комбінезонів та 700 респіраторів
Коммунальное предприятие «Автотранспортное предприятие Херсонского областного совета» оказывает ряд ...
У Херсоні люди знову вийшли на «тарифний майдан»
Облрада планує виділити 22 млн грн на закупівлю апаратів штучного дихання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *