Середа, 23 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Голова Верховної Ради України та спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ на Херсонщині

КПВВ

Сьогодні, 13 травня 2021 року, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков разом зі спікером Сеймасу Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен з робочим візитом перебувають на Херсонщині.

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак» голова українського Парламенту й спікер Сеймасу Литовської Республіки ознайомилися з порядком здійснення митного й прикордонного контролю на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим та з роботою сервісної зони на КПВВ.

Дмитро Разумков подякував за підтримку України з боку Литви у відстоюванні національних інтересів як у рамках двосторонніх відносин, так і на міжнародних майданчиках.

«Для нас важливо, що протягом всіх років окупації ми відчуваємо підтримку наших партнерів. Ми раді сьогодні відвідати контрольні пункти в’їзду-виїзду, але я дуже сподіваюся, що через деякий час їх не буде, не буде шлагбаумів, і ми знову зможемо поїхати в український Крим», – наголосив голова Верховної Ради.

Вікторія Чмілітє-Нільсен зазначила, що між Україною та Литвою вже тривалий час зберігаються дружні відносини.

«Ми завжди підтримуємо незалежність України, її територіальну цілісність у тих межах, які визнані міжнародними договорами. Ми не визнаємо анексії Криму», – наголосила Вікторія Чмілітє-Нільсен.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *