Субота, 27 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Борги можуть призвести херсонців до темряви

Якщо ви маєте ще не сплачені рахунки за спожиту електричну енергію, необхідно терміново погасити заборгованість, повідомили у пресслужбі Херсонської обласної енергопостачальної компанії.

На період карантину державою надано можливість енергопостачальнику не здійснювати нарахування пені та не припиняти енергопостачання боржникам. Проте за споживачами залишився обов’язок сплачувати вчасно за використані послуги.

Херсонська обласна енергопостачальна компанія ставиться лояльно до усіх споживачів, але після завершення карантину на вимогу законодавства, зобов’язана за наявності заборгованості припинити енергопостачання до об’єктів боржників.

Відключення від енергопостачання призведе до додаткових витрат для споживачів, адже, відповідно до закону, споживач має самостійно сплатити за повторне підключення електроенергії.

В зв’язку з тим, енергопостачальник закуповує електроенергію для всієї області з оплатою наперед, через наявність заборгованості за електроенергію Товариство змушене буде звернутися до суду для погашення боргів. У такому випадку на споживача додатково покладається відповідальність по сплаті судового збору.

При наявності боргів Товариство має право розірвати договір на постачання електроенергії і передати споживача постачальнику “останньої надії”, де тариф набагато більше, що погіршить Ваше фінансове становище.

Тож, сплачуйте за електроенергію сьогодні, щоб завтра не залишитися в темряві.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *