П’ятниця, 11 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Через COVID-19 пішов з життя заслужений журналіст України з Херсона Анатолій Кушко

Втрата у херсонській журналістиці – на 85-му році життя через COVID-19 помер заслужений журналіст України, поет, член НСЖУ Анатолій Петрович Кушко.

Про це Суспільному повідомив голова херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України Валерій Долина.

“Через все його життя пройшла любов до радіо, журналістики і літератури. Після служби радистом у Чорноморському флоті працював у Херсонській облтелерадіокомпанії на різних посадах – від радіотехніка-звукооператора до редактора служби новин. Закінчив факультет журналістики Київського держуніверситету ім. Т. Шевченка”, – йдеться у повідомленні ХОО НСЖУ.

Майже 30 років Анатолій Кушко обіймав посаду власного кореспондента Українського радіо по Херсонській області. Радіожурналістиці Анатолій Петрович віддавав свій життєвий досвід, глибокі фахові знання, душевні пориви, щедро допомагав освоїтися у нелегкій і відповідальній професії молодим. Заслуги А. П. Кушка у розвитку інформаційного простору області та країни високо оцінені – йому було присвоєно почесне звання заслуженого журналіста України. Останній запис у трудовій книжці: доцент кафедри журналістики Міжнародного університету “Україна”.

“Численні зустрічі з людьми різного віку, різних професій і світоглядів проклали шлях талановитого журналіста до поезії. Він в основному писав вірші гумористичні та сатиричні, не цурався й лірики. Його книжки поезій “Секреты жизни”, “Смійтесь по-херсонськи”, “Життєві кольори” сприяють доброму настрою читачів. Готував до видання нову книжку. Та не судилося… Хвороба виявилася невблаганною. Був Анатолій Петрович людиною скромною, порядною, відповідальною та працьовитою. Таким і залишиться назавжди у серцях всіх, хто працював з ним, знав цю високообдаровану людину”, – повідомляють на сторінці ХОО НСЖУ у Facebook.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Анатолія Петровича з приводу непоправної втрати. Вічна та світла пам’ять колезі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *