Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Депутати Херсонської обласної ради голосуватимуть по формулі Штайнмаєра

депутати

Депутати обласної ради 7-го скликання підготували звернення до Президента України Володимира Зеленського та до ВРУ щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні. Сьогодні, під час засідання, депутат обласної ради Володимир Коріков з трибуни озвучив основний текст звернення:

«Ми, депутати Херсонської обласної  ради, рішуче застерігаємо від необдуманих дій щодо ухвалення нової редакції, та не продовжувати дію закону про особливого статусу Донбасу (що веде до капітуляції України) без обговорення закону з громадськістю. Лише після повної деокупації та перевірки кожної особи на співпрацю з окупаційним московським режимом. Адже введення в дію закону про особливий статус Донбасу дає однозначний сигнал усім антиукраїнським силам в інших областях, що зброєю можна домогтися для себе «особливого статусу»  і диктувати Україні свою волю. Це однозначний сигнал світові, що про долю України треба говорити  з Москвою, а не з Києвом. Це прямий шлях до остаточної дезінтеграції України , це продовження війни на покоління й покоління з метою знищення нашої держави», – наголосив Володимр Коріков.

Також він зачитав 5 основних вимог, які на думку депутатів, потрібно робити вже негайно, адже вони могли б допомогти зупинити війну та протидіяти агресору.

«Треба негайно припинити намагання відведення військ з лінії фронту. Притягнути до кримінальної відповідальності усіх, хто зрадив Українську державу. Запровадити реальний, а не «фейковий» воєнний стан у прифронтових територіях. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з РФ. Ми маємо домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканість кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї».

Також депутат закликав українців не терпіти жодної капітуляції і протидіяти їй усіма можливими засобами.

текст звернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *