Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

До окупаційої влади Каховського району Херсонської області призначили відвертих клоунів

 

У попередніх публікаціях «На Херсонщині групи фсб та гу гш зс рф конкурують між собою» та «На Херсонщині до генічеського тераріуму фсб потрапили пройдисвіти різних мастей» ми побачили наслідки «звільнення» росіянами Генічеського району та смт Чаплинки, де фсб рф привело до влади групу аферистів. Не виняток і Каховський район, який став вотчиною тимчасової оперативної групи фсб і був перетворений на їх невичерпну годівницю.

Косарєв В’ячеслав
Одним з кураторів процесу формування окупаційних адміністрацій виступив співробітник
9-го управління Департаменту оперативної інформації 5-ї служби фсб рф
Косарєв В’ячеслав Володимирович (у травні ц.р. відбув до «білокамінної», успішно виконавши місію із грабунку Херсонщини).

Підлеглі згаданого фсбшника активно налагоджували схеми із ввезення та реалізації пального, «гуманітарної допомоги», а також займалися перерозподілом сфер впливу в бізнесово-економічній сфері району.

На ролі фасадних керівників тимчасово окупованих міст вони обрали відвертих клоунів, на кшталт гауляйтерів Нової Каховки – прихильника нацизму Володимира Леонтьєва та Каховки – наркозалежного неадеквата Павла Філіпчука.

Володимир Леонтьєв
Павло Філіпчу

 

 

 

 

 

 

Водночас, ключова роль в архітектурі новосформованого окупаційного режиму була відведена агенту фсб і за сумісництвом «злодію в законі» – Єфіменку Віталію Вікторовичу (прізвисько «Єфім», т.зв. «заступник глави адміністрації «Нової Каховки»), який із особливою жорстокістю вдається до розправи над проукраїнськи налаштованим населенням.

Єфіменко Віталій

Зокрема, він регулярно формує доповіді своїм кураторам щодо патріотично налаштованих громадян і бере безпосередню участь в їх незаконному затриманні.

Крім того, В. Єфіменко пропонує їм кандидатури на заміщення посад в окупаційних адміністраціях.

Олександр Хлюстов

Приміром, за його сприяння фсбшники призначили заступником глави т.зв. «вца Чаплинського району» російського військового пенсіонера Олександра Хлюстова, який мав наглядати за вже відомим нам Атомом Мірібяном.

Також, В. Єфіменко активно допомагає окупантам у рейдерському захопленні майнових комплексів підприємств району та вимагають гроші з місцевих бізнесменів. А віджаті дорогі автомобілі він передає спраглим до розкоші співробітникам ТОГ фсб рф.

Зазначимо, що відсутність підтримки з боку місцевого населення та «кадровий голод» змусили «чекістів» вдатися до пошуку колаборантів у т.зв. «днр». Так, на початку широкомасштабного вторгнення рф до м. Каховки прибула уродженка вказаного міста, дружина кокаїнового борця за «новоросію» Павла Губарєва – Катерина.

Катерина Губарєва

К. Губарєва була настільки безвідмовною у задоволенні всіх можливих потреб одного з керівників тог фсб рф по Каховському та Бериславському районах, співробітника того самого 9-го управління ДОІ 5-ї служби фсб рф Зикова Євгена Володимировича, що була призначена т.зв. «заступником глави Херсонської обласної вца».

Таким чином, серед інших адміністративних одиниць Херсонщини Каховський район перетворився на рай для фсбшників та їх посіпак, ставши пеклом для його жителів.

Водночас, покарання для зрадників та їх кураторів з російських спецслужб є невідворотним.

Далі буде…

Джерело: Русский борщ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *