Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Директорка Херсонського художнього музею відсвяткувала ювілей

Вчора, 2 серпня 2020 року, відзначила ювілей директорка Херсонського обласного художнього музею імені О.О. Шовкуненка, заслужений працівник культури України, кавалер ордена Святої княгині Ольги III ступеню Аліна Доценко.

Колектив музею привітав керівника на сторінці у Фейсбук:

«Наші щирі вітання і побажання міцного здоров’я, багато щастя, достатку та втілення усіх бажань. Нехай навколо Вас гуртуються щаслива родина і добрі друзі, а музей врешті-решт стане саме таким, про який ви мрієте.
Гарного Вам відпочинку та святкового настрою!» – йдеться в повідомленні.

Аліна Доценко народилася 2 серпня 1950 року в Кропивницькому у сім’ї військового. Керує музеєм Аліна Василівна вже майже 30 років. Почала свою діяльність в музеї з моменту його заснування. Закінчила Київський Державний художній інститут за фахом “мистецтвознавство”. З 2002 р. отримала звання Заслуженого працівника культури України, стала членом Херсонської організації НСХУ.

За час своєї публічної і дуже відповідальної адміністративної діяльності, яка охоплює усі напрямки музейної роботи, вона виявила талант прекрасного організатора та керівника, людини, яка захоплена своєю справою та віддана мистецтву. За роки директорства Аліна Василівна проводила міжнародні наукові конференції, відкривала сотні виставок, презентувала творчість художників з різних країн світу. В 1998р. вона отримала запрошення Департамента мистецтв графства Бедфордшир для візиту в Англію з метою обміну досвідом.

Як  дбайлива господарка Аліна Василівна взяла на себе і весь тягар ремонтно-реставраційних робіт великого старовинного будинку музею. Маючи високий професійний досвід і великий потенціал особистих сил, вона змогла забезпечити музей сучасним технічним обладнанням і кваліфікованим кадровим складом, необхідним для успішного розвитку музейної справи на культурних теренах півдня України.

Редакція «Першого регіонального» приєднується до поздоровлень ювелярки. Щиро бажаємо успіху у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я, життєвої наснаги, радості та сонячного настрою. Нехай Вас оточують добрі друзі, а у родині завжди буде злагода, любов і достаток!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *