Субота, 17 КвітняПерший регіональний
Shadow

Губернатор звільнив винних у «голих танцях»

Щойно на селекторній нараді голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв публічно звільнив керівника апарату Володимира Клюцевського, заступницю губернатора з гуманітарних питань Світлану Чепигу та начальника управління культури, молоді та спорту облдержадміністрації Михайла Лінецького.

Юрій Гусєв:

«Я був присутній на офіційній частині. Те, що я побачив вчора в мережі Інтернет, мене неприємно вразило. Вважаю виступи в такому форматі у приміщенні ОДА неприпустимими. Службове розслідування планувалося провести протягом 10 днів, але мені було достатньо вчорашнього дня і сьогоднішнього ранку, щоб встановити винних. Тому те, що відбулося – це урок нам на майбутнє, для того щоб надалі уникнути таких проявів. Це стосується керівників усіх структурних підрозділів, моїх заступників, які, зокрема, сиділи у першому ряді і активно реагували на те, що відбувається, це стосується усіх, хто знаходився у залі і не припинив цей ганебний виступ. До роботи треба ставитися відповідально, а безвідповідальність буде породжувати покарання, яке буде обов’язкове щодо тих людей, які не здійснюють свою роботу у відповідності до тих стандартів, які мають бути на дуже високому рівні».

Нагадаємо, що Володимир Клюцевський вважається одним з найдавніших кадрів. Він працював 23 роки на державній службі при 16 губернаторах.

Також нагадаємо, вчора в мережу потрапило відео з «урочистого» привітання жінок в Херсонській обласній державній адміністрації з Міжнародним жіночим днем. Публікація одразу викликала хвилю обурення, адже чиновників розважала група «Степ» із напівоголеною танцівницею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *