Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Херсонщину включили до ініціативи з проведення Олімпійських ігор у 2036 році (відео)

Олімпійські ігри

В Одесі під час зустрічі з прихильниками політичної сили «Україна – наш дім» Борис Колесніков запропонував проведення Олімпійських ігор у Азово-Чорноморському регіоні у 2036 році.  Політик переконаний, це дозволить вивести регіон на новий рівень, а за основу він пропонує взяти успішний досвід Барселони. Завдяки проведенню Олімпіади у 1992-му році столиця Каталонії значно розвила інфраструктуру та покращила економічні показники.

Борис Колесніков

Борис Колесніков, лідер партії «Україна – наш дім»:

«Потрібно стратегічно підійти до підготовки змагань світового масштабу. А це відразу підтягне і житлове будівництво, і АПК, і розвиток інфраструктурних проєктів. Я пропоную об’єднати всі зусилля і звернутися до президента України Володимира Зеленського, щоб створити спонсорський комітет і підготувати заявку. В якості реклами провести юнацькі Олімпійські ігри. Для того, щоб отримати репутацію олімпійської столиці України, Одесі потрібно серйозно попрацювати. Якщо це вийде, а я впевнений в цьому, вся Україна буде як мінімум задоволена результатом».

Журналісти «Першого регіонального» поцікавилася у Бориса Колеснікова, яким чином він бачить розвиток Херсонщини. Адже наближеність до країни-агресора негативно впливає на інвестиційний клімат.

 Борис Колесніков, лідер партії «Україна – наш дім»:

«Що стосується прикордонних територій, де висока ступінь військових конфліктів, держава повинна дати гарантії. Можна піти на такий експеримент і в Донецькій, і в Луганській, і в Херсонській областях. Це можна зробити двома-трьома постановами Кабінету Міністрів, і якщо підкріпити спеціальним Законом «Про прифронтові території», то все вийде».

Україна - наш дім

 В Одесі на зустрічі з лідером партії «Україна – наш дім» Херсонщину представляв Сергій Тригуб – людина, яка має значний досвід роботи у державному секторі, фахівець річкової та морської галузей. 

Сергій Тригуб

«Першому регіональному» телеканалу Сергій Тригуб повідомив, що головним принципом, яким керуватимуться під час формування команди, буде  нульова толерантність до корупції.

Сергій Тригуб, голова Херсонського обласного осередку партії «Україна – наш дім»:

«Ми тільки починаємо формувати цю команду. Але однозначно в основі лежатиме професіоналізм людей, здатність мислити у стресових ситуаціях, тому що сам час щогодини кидає певні виклики, які треба вирішувати, і саме таких людей ми будемо набирати до команди».  

Підписуйтеся на ютуб-канал партії «Україна – наш дім», щоб бути в курсі головних інформаційних подій України. 

Автор: Елеонора Гуськова

Фото: пресслужба партії «Україна – наш дім»

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *