Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонський суднобудівний завод призупинив свою роботу

У Херсоні підприємства групи Smart Meritime groupe (Херсонський суднобудівний завод) зупиняють свою роботу та експлуатації всіх виробничих потужностей, цехів, дільниць, робочих місць і технологічних процесів, окрім структурних підрозділів, які забезпечують фізичну охорону підприємства та роботу екстрених служб.

Відповідне рішення керівництва було оприлюднено на офіційному сайті Smart Meritime groupe. Причиною послугувало відсутність організаційних і технічних умов для провадження господарської та виробничої діяльності підприємства під час воєнного стану, що перебуває наразі під тимчасовою окупацією збройних воєнних формувань держави-агресора.

Працівникам оголується простій і буде оплачуватись відповідно до ст. 113 Кодексу законів про працю України. Під час простою забороняється працівникам бути присутніми на своїх робочих місцях за адресою: Україна, місто Херсон, Карантинний острів, 1, Херсонська верф ТОВ «СМГ», використовувати обладнання та виробничі потужності підприємства, в тому числі на користь будь-яких третіх осіб. Заборона перебувати на робочих місцях не стосується працівників, які входять до структурних підрозділів по фізичній охороні підприємства та роботі екстрених служб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *