Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Маршрут з Херсона до Снігурівки водії долають на «амереканських гірках»

Аби дістатися із Херсона до Снігурівки Миколаївської області, водії вимушені витрачати більше години у дорозі та сплачувати вдвічі більше грошей на бензин. Причиною цьому є “американські гірки” – вщент розбита траса «Снігурівка-Херсон»  (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка»), яку водіям доводиться об’їжджати, намотуючи зайві понад пів сотні кілометрів. Пошкоджена траса не вся, лише з Миколаївської області. 11 км дороги в межах Херсонщини (від УКРНІОЗу до с. Олександрівка) знаходяться в ідеальному стані.  

дорога

«Дорогу в межах Херсонської області відремонтували ще кілька років тому за рахунок експлуатаційного утримання. Було зроблено поверхневу обробку. Витрати становили близько 15 млн грн», – прокоментував начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко.

На фото – кінець херсонської дороги і початок «пекла» для водіїв.

дорога

Ігор Гоч разом з родиною їздить з Херсона в Снігурівку майже щотижня. Каже, їхати по суцільним ямам – справжнє випробовування як для машини, так і для нервової системи.

«Якщо їхати напряму, то до Снігурівки можна дістатися за хвилин 40 максимум, але це вже неможливо. Дорога в такому стані, що авто скоріш повзе, а не їде, зі швидкістю 10 км/год. Потрібно об’їжджати суцільні ями, їхати дуже обережно. Тому на дорогу прийдеться витратити години 2 точно», – каже Ігор.

дорога

На фото зображення із GPS карти. На ньому видно, що відстань до Снігурівки трасою Р-81 складає трохи більше 55 км. Водії ж вимушені їхати в об’їзд маршрутом, що позначений синім кольором, а це вже понад 100 км.

дорога

«Об’їжджаємо щоразу, адже іншого виходу немає. Краще вже витратити 2 години на трасу в об’їзд і їхати нормальною дорогою.  До Снігурівки та назад до Херсона в мене виходить 15 літрів бензину, все залежить від навантаження траси. А міг, звичайно, витрачати вдвічі менше і грошей, і часу», – додає водій.

дорога

Те, що траса за останнє 10-річчя зруйнувалася, розуміють і в Службі автомобільних доріг Миколаївської області, але «Велике будівництво» і гроші на ремонт так до них і не дійшли.

дорога

дорога

Не вирішує проблему і інформаційний резонанс, який доволі часто підіймають водії у соцмережах, оприлюднюючи фото та відео «американських гірок» тросою Р-81.

дорога

Журналісти «Першого регіонального» звернулися до пресслужби Служби автомобільних доріг Миколаївської області. Нам повідомили, що в поточному році розробляється проєктна документація, яка передбачає капітальний ремонт усієї протяжності траси Р-81.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *