П’ятниця, 14 ТравняПерший регіональний
Shadow

На адмінмежі з окупованим Кримом підняли кримськотатарський прапор (відео)

Сьогодні, 26 червня 2020 року, в Україні на державному рівні відзначається День кримськотатарського прапору. Після анексії Криму це свято невід’ємно пов’язує два прапори з однаковими кольорами – кримськотатарський та державний прапор України, під гаслом : “Два прапори – одна країна”.
 
” Кримські татари в однаковій мірі з великою повагою та шаною ставляться до державного українського та кримськотатарського національного прапорів, які є символами спадкоємності поколінь, їх єдності у багатовіковій боротьбі за свої свободу та незалежність“, – заявили напередодні у регіональному Меджлісі Херсонщини.
 
До Дня кримськотатарського прапору у Генічеському районі запланували ряд заходів. А головний захід відбувся сьогодні біля окупованого півострова.

Близько 200 автомобілів з державними та кримськотатарськими прапорами прийняли участь у патріотичному автопробігу. Величезна колона попрямувала до межі з тимчасово окупованим Кримом на КПВВ “Чонгар”.

“Ця акція показує єднання українського та кримськотатарського народів. Ми хочемо, щоб Крим повернувся до України і будемо для цього робити все можливе“, – зазначив учасник автопробігу Неджат Куртаметов.

В акції прийняли участь громадські активісти разом з представниками влади.

“Хочу наголосити, що Крим – це Україна, Я гадаю, що найближчим часом будуть звільнені наші території, які наразі окуповані“, – підкреслив голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко та привітав присутніх зі святом.

Перед КПВВ “Чонгар” пройшов імпровізований мітинг, де мали можливість виступити усі бажаючі.

Після мітингу частина учасників заходу розтягнули великий кримськотатарський прапор та попрямували до буферної зони на межі з Кримом.

Тут на мосту через протоку Чонгар, під пильним наглядом зі сторони окупантів, голова ГРДА Андрій Онищенко та голова регіонального Меджлісу Ленур Люманов підняли кримськотатарський прапор та держаний прапор України. В цей час лунали гімни України та кримських татар.

Відео медіа-центр IPC Генічеськ:

Ленур Люманов подякував учасникам заходу та ще раз запевнив, що Крим був і буде Україною!

Новий Візит

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *