Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині групи фсб та гу гш зс рф конкурують між собою

У минулій публікації «На Херсонщині до генічеського тераріуму фсб потрапили пройдисвіти різних мастей» ми побачили потуги фсб та їх агентів із формування окупаційних органів влади на території Генічеського району Херсонської області.

Не менш цікава ситуація склалася у м. Чаплинка, де конкуренцію фсб намагалися скласти їх колеги із головного управління генерального штабу збройних сил рф (гу гш зс рф).

Так, вже відомі нам співробітники тимчасової оперативної групи фсб по Каховському району вирішили «поставити» свою людину на посаду глави т.зв.“військово-цивільної адміністрації Чаплинського району”. Для цього вони не знайшли нікого краще, ніж місцевого баригу, який тривалий час жив в росії, Мірібяна Атома Саркісовича (03.11.1989 р.н.). Його «таланти» знадобились для забезпечення необхідного їм та їх босам із москви додаткового заробітку.

За вказівкою своїх кураторів, А. Мірібян нашвидкуруч зібрав необхідний «пакет документів» у вигляді автобіографії (кумедний літературний твір низької якості), а також копії українського паспорту і посвідки на проживання в рф, які були невідкладно направлені на узгодження в москву.

В якості своїх сильних сторін А. Мірібян назвав яскраво виражений підприємницький хист і стійкі контакти з представниками місцевого бізнесу, чим остаточно переконав своїх кураторів.

Однак, у плани правнуків дзержинського несподівано втрутився проголошений окупантами заступник голови Херсонської військової цивільної адміністрації Кирило Стремоусов, який лобіював на посаду «глави Чаплинської адміністрації» свою креатуру.

Після тривалих підкилимних ігор між керівництвом тимчасових оперативних груп фсб, кандидатура А. Мірібяна все ж таки була затверджена.

Але надалі бенефіціарів вказаного рішення чекав сюрприз у вигляді їхніх не менш спраглих до грошей друзів із головного управління генерального штабу зс рф. Зокрема, останні через підконтрольного їм військового коменданта Чаплинки намагались не допустити «новоспеченого керівника району» на його робоче місце.

Після недовгих перемовин грушники та фсбшники домовились щодо А. Мірібяна, розподіливши сфери впливу та фінансові потоки у Чаплинці.

Таким чином, «звільнена» від нормального життя Чаплинка як і інші населені пункти Херсонщини отримала нове керівництво, що уособлює собою усю нікчемність «російського світу».

Більшість жителів Чаплинки не сприймає російські окупаційні сили та їх ставлеників на кшталт А. Мірібяна, надаючи допомогу в документуванні їхніх злочинів.

Наразі Херсонською обласною прокуратурою повідомлено про підозру А. Мірібяну у колабораційній діяльності, що вкотре підтверджує невідворотність покарання для зрадників та їх кураторів з російських спецслужб.

Далі буде…

Джерело: Русский борщ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *