Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

На модернізацію заводу по розведенню молоді частикових риб необхідно 200 млн грн

Депутат Херсонської обласної ради, директор державної установи «Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню молоді частикових риб» Юрій Ковальов завітав у студію «Першого регіонального» на новорічний марафон з журналісткою Елеонорою Гуськовою.

В інтерв’ю Юрій Ковальов зазначив, що його мрією є включення виробничо-експериментального заводу до переліку президентської програми «Велике будівництво». Завод збудуваний за радянських часів, а тому потребує модернізації. Для оновлення обладнання необхідно близько 200 млн грн.

«Необхідно замінити обладнання з метою впровадження заходів з енергозаощаджувальних технологій. Насоси будувалися за радянських часів, тоді вартість електороенергії майже нічого не коштувава. А зараз ціна постійно зростає. Цієї модернізації вистачить на найближчі 10-15 років», – зауважив Юрій Ковальов.

За його словами, таких комплексів залишилося всього два на всю Європу.

«До нас завітала європейська делегація. Вона була вражена обсягом продукції, яку ми виробляємо. В нас є листи, звернення європейських академіків, які наголошують на необхідності збереження цієї унікальної структури», – зазначив Юрій Ковальов.

Цього року підприємство зарибило пониззя Дніпра майже 400 тоннами риби. Це перспективна робота, що дасть плоди протягом 3-4 років.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *