Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир перевірив роботу Центрів масової вакцинації – ОДА

Вже понад два тижні на Херсонщині триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюють усіх охочих віком від 18 років. Як працюють  центри масової вакцинації  сьогодні, 4 серпня 2021 року, особисто  перевірив голова облдержадміністрації Сергій Козир, побувавши разом із своїми заступниками у центрах вакцинації, розміщених на базі поліклініки №1 лікарні ім. А. і О. Тропіних, поліклініки № 3 лікарні ім. Є. Є. Карабелеша та у ТРЦ «Фабрика». 

Очільник області поспілкувався із охочими вакцинуватися херсонцями, медичними працівниками та ознайомився з умовами і технічними можливостями центрів. Він наголосив, що для подолання коронавірусу в області необхідно сформувати колективний імунітет, вакцинувавши понад 70% населення. Щоденно є можливість щепити до 6 тисяч осіб.

«Хід вакцинальної кампанії на Херсонщині для нас одне із пріоритетних питань. Сьогодні в області створено понад 90 стаціонарних пунктів щеплень і 10 центрів масової вакцинації населення. Окрім цього, активно працюють і виїзні мобільні бригади. Вакцинуватися люди можуть на вибір однією із чотирьох вакцин, рекомендованих ВООЗ. Вкотре наголошую, щеплення – важливе, особливо зараз коли в Україні фіксуються перші випадки захворювання на новий штам «Дельта», – повідомив Сергій Козир. 

Нагадаємо, центри масової вакцинації на Херсонщині працюють щоденно з 10.00  до 17:00. Отримати щеплення можуть всі охочі.

Адреси центрів вакцинації можете переглянути за посиланням.

Наразі в області щеплено 146003 осіб, в тому числі І дозою – 93158 осіб; ІІ дозою – 52845 осіб.

За матеріалами пресслужби Херсонської облдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *