Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Шибениця та фаєри. В Херсоні відбувся мітинг «Ні капітуляції!»

Сьогодні у багатьох містах України під стінами обласних державних адміністрацій відбуваються акції протесту «Ні капітуляції!», зокрема, подібний захід відбувся і в Херсоні. На головну  площу міста – Свободи – прийшли кілька десятків людей. Це  представники «Національного корпусу», «Національної дружини», члени партії «Свобода»  та інші херсонські активісти, які засуджують впровадження формули Штайнмаєра.

 

Учасники акції розгорнули банери,  палили фаєри та блокували вхід до будівлі адміністрації. Також встановили символічну шибеницю, як нагадування про те, якою може бути доля зрадників. А такими вони вважають тих депутатів обласної ради, які на сесії 18 жовтня 2019 року не проголосували за звернення Президенту України, в якому засуджували імплементацію формули Штайнмаєра.

Микита Тютюнник, голова обласного осередку партії «Національний корпус»  :

«Сьогодні ми прийшли зі зверненнями до губернатора Херсонської області. Умови в нас сьогодні такі:  ми вимагаємо , щоб Юрій Веніамінович звернувся до офісу Президента України з пропозицією зустрітися з Всеукраїнським штабом супротиву в Києві та на державному рівні вирішити  проблему».

Віталій Урбанський,  депутат Херсонської міської ради:

«Ми хочемо через голову ХОДА Юрія Гусєва  передати лист з нашими конкретними вимогами , а також озвучити ті позиції, заради яких ми сьогодні прийшли.  Херсон є першим обласним центром, яке виступило проти цієї формули і я переконаний, що саме наше місто повинне бути тим авангардом, за яким підтягнуться й інші міста нашого південно-східного регіону . Наші конкретні вимоги – це недопущення прийняття нового закону щодо окупованих територій».

Інна Усачова, голова Херсонського осередку «Самооборона»:

«Я закликаю патріотів, громадян з активною життєвою позицією бути більш активнішими та об’єднуватися навколо України».

Передати особисто листа Юрію Гусєву активістам не вдалося, адже він знаходиться у відрядженні.  До них вийшли заступник голови ХОДА Вадим Чабан і радник Богдан Ковальов, які підписалися під зверненням активістів та пообіцяли сьогодні ж відправити листа голові облдержадміністраціії в електронному вигляді.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *