Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні поліцейські поповнили “Банк крові”

Вже майже 7 років, як на Херсонщині створений «Банк крові МВС». Сьогодні поліцейські в черговий раз відвідали центр здачі крові та поповнили «Банк».

Як розповів начальник профспілки атестованих працівників ОВС України в Херсонській області Олександр Кузнєцов, ідея про створення «Банку крові МВС» виникла ще в 2014 році. З того часу й налагоджено партнерство з «Херсонським обласним центром служби крові». За 7 років донори-правоохоронці здали понад 300 літрів крові. Коли вона, або її компоненти чи виготовлені з крові препарати необхідні комусь із пересічних громадян, лікарі без проблем можуть скористатися допомогою поліції та взяти необхідну кількість крові з поліцейського «банку». Якщо ж від додаткового переливання крові залежить життя працівника поліції або ж його рідних, вони можуть бути впевнені – в «банку» завжди достатня кількість крові.

Ось і сьогодні близько 30 працівників підрозділів поліції з Херсону та навколишніх районів, бійців поліцейських спецпідрозділів приїхали в Центр поповнити фонд донорської крові. В першу чергу медпрацівники запрошували на обстеження та здачу власників четвертої позитивної групи. Її дуже потребувала вагітна жінка, яка отримала тяжкі травми в дорожньо-транспортній пригоді. І поліцейські дуже сподіваються, що саме їх кров стане в нагоді для одужання потерпілої.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *