Неділя, 24 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні провели флешмоб до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

З 2 березня 2020 року у Херсонській області проводиться місячник профілактики туберкульозу. В рамках місячника Херсонський обласний центр громадського здоров’я організував флешмоб за участю херсонських школярів. Назва флешмобу «Настав час» обрана не випадково, адже під цим гаслом пройде Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз у 2020 році. Його мета: привернути увагу суспільства та влади до проблеми захворюваності на туберкульоз, покращити інформованість населення, боротьбу з хворобою та стигмою по відношенню до хворих.

Фахівці Херсонського обласного центру громадського здоров’я роздали дітям та педагогам листівки з повною інформацією про туберкульоз, його симптоми, методи профілактики і діагностики. Лише знаючи більше про профілактику захворювання, можливо його уникнути.

Туберкульоз є однією з 10 провідних причин смерті у світі. За оцінками ВООЗ близько 25% населення світу є носіями латентної туберкульозної інфекції. Ці люди інфіковані, але не хворі і не можуть розповсюджувати туберкульоз. Поширюють недугу хворі на туберкульоз легень, які не отримують лікування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *