Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбувся флешмоб з протидії домашньому насильству

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, на площі Свободи відбулася акція “# ДійПротіНасільства” і флешмоб, спрямовані на протидію домашньому насильству. Це перша така масова акція, яка проходить в цей день у багатьох містах України.

Під час заходу ювінальні інспектори роз’яснили херсонським школярам серйозність та актуальність такого явища як домашнє насильство.

Домашнє насильство буває психологічне, економічне, фізичне і сексуальне, яке може вчинятися членом родини. Нажаль, це явище сьогодні дуже актуальне. Тому важливо не замовчувати про це і розповідати дорослим або поліцейським про такі випадки, якщо вони мають місце.

Також на площі відбулася виставка дитячих малюнків, які перемогли в конкурсі, проведеному херсонською патрульною поліцією – “Діти проти насильства”.

Крім цього, усі бажаючі мали змогу приклеїти на стенд «долоньку» з побажанням про безпечне середовище проти насильства та агресії.

Патрульна поліція нагадує, що діти, які страждають від насильства, можуть звертатися на лінію 102 із заявою. Також є шкільні офіцери поліції і діє Дитяча національна гаряча лінія 116-111, де діти можуть отримати юридичну та психологічну допомогу.

Фото: Ирина Паршина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.