П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

«Вовчиці – не вівці!»: у Херсоні Олега Винника зустріли з протестом

Сьогодні, 26 жовнтня, в рамках свого концертного туру, до нашого міста завітав співак Олег Винник. І поки палкі шанувальниці співака очікували на початок концерту, інші влаштували протест.

Відзначимо, що майже всі концерти артиста зустрічають акціями. Херсонські активісти, представники Херсонської народної «Самооборони» вийшли з плакатами : «Вовчиці – не вівці!», «Крим – це Україна». Причина – участь Винника в російському проекті «#ВСЕМ МИР». Крім нього, у флешмобі взяли участь артисти країни-агресора, що підтримують політику Путіна і анексію Криму.

Інна Усачова, голова Херсонської народної «Самооборони»: «Мы вважаємо, що всі хто йдуть на його концерт – вівці. Адже співак взяв участь у російському проекті. Він виступив публічно на відео разом з тими зірками, які безпосередньо знаходяться в «чорному списку», вони не можуть приїжджати до нашої країни. Крім того, у прес-конференціях він не називає Крим – Україною».

До мітингувальників вийшов директор співака Сергій Букшин, який наголосив, що у Олега Винника немає концертів у Росії. А відео за участі співака було змонтовано без відома автора.

Катерина Чобітько

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *