Вівторок, 27 ЛипняПерший регіональний
Shadow

Юні медійники завітали на пресконференцію до міського голови Олешок

Євген Рищук

У форматі пресконференції відбулася зустріч голови Олешківської територіальної громади Євгена Рищука з активною молоддю  – школярами навчальних закладів Олешок, які долучилися до освітнього проєкту «Медіашкола для юних журналістів» від «Першого регіонального».

медіашкола

Школярі поцікавилися у мера про плани будівництва скейт-парку, відновлення нічного освітлення вулиць, вирішення питання утилізації сміття та що робити з безпритульними собаками. Також запитали у Євгена Рищука і про розвиток спортивної інфраструктури.

«Ми плануємо розробити проєкт будівництва Європейського центру, де діти б могли займатися різними видами спорту. Цей комплекс розташовуватиметься біля міської набережної. Це серйозний проєкт, який потребує значного фінансування», – зазначив міський голова Олешок.

Євген Рищук також зауважив, що у планах місцевої влади – відновлення центральної площі в Олешках, яка стане візитівкою громади. Там будуть гарні газони та лавки, а дітям буде комфортно табеспечно гуляти.

Під час пресконференції очільник Олешківської територіальної громади повідомив, що усі дороги потребують капітального ремонту, який здійснюватимуть за умови наявності фінансування.

«В Олешках існує проблема з підтопленням вулиць. Ви бачите, коли йдуть дощі, то ситуація в місті стає критичною. Навіть, якщо ми будемо ремонтувати дороги, потім відбудеться підтоплення і вдарить мороз їх може просто «розірвати». Тому ми хочемо запустити програму будівництва дренажних систем. Для цього я буду їхати у Київ та «вибивати» кошти. Адже на кону стоїть місто, яке може піти під воду», – каже Олешківській міський голова.

медіашкола

Запитання від юних журналістів стосувалися також благоустрою міста та безпеки населення.

«Ми вже розпочали реалізацію нової програми «Офіцер громади». Кожен населений пункт отримає свого поліцейсько, який проживатиме на їх території. Він займатиметься тільки одним селом, з 8 ранку до 6 вечора», – зазначив Євген Рищук.

Завдяки проведенню заходу такого формату учасники медіашколи відчули себе справжніми журналістами, а також отримали можливість ознайомитися з особливостями роботи органів місцевого самоврядування.

«Ніколи раніше не бачила міського голову, тому що не було такої нагоди. Сьогодні я дуже хвилювалася, але це був дуже хороший досвід, мені дуже сподобалося», – поділилася враженнями учасниця медіашколи Марія Гуща.

«Після пресконференції з міським головою Олешок зрозумів, що хочу пов’язати своє майбутнє із журналістикою та працювати на телебаченні: брати інтерв’ю у зірок, відомих людей, політиків», – зазначив учень Медіашколи Антон Добриця.

Медіашкола від Першого регіонального – це освітній проєкт, який допомагає дітям у розвитку комунікативних навичок і знайомить зі світом сучасної журналістики.

Елеонора Гуськова

«Мені дуже приємно, що міський голова Олешок Євген Рищук та управління освіти, у справах сім’ї,молоді та спорту, яке очолює Людмила Назаренко,підтримали цей проєкт і сьогодні у нас є можливість реалізовувати «Медіашколу для юних журналістів» у Олешківській територіальній громаді», – зауважила керівниця Медіашколи від «Першого реогіонального»  Елеонора Гуськова.

На завершення заходу команда Медіашколи зробила спільне фото з міським головою. Юні журналісти зазначили, що як представники четвертої гілки влади, будуть тримати піднятті під час пресконференції питання на контролі.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *