Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Господарський суд Херсонської області заборонив встановлювати МАФи біля аграрного університету

Журналісти «Першого регіонального» порушували питання щодо незаконно встановленого комплексу павільйонів по вул. Комкова біля Херсонського державного аграрно-економічного університету. Власниці МАФів Світлані Малаховій паспорт прив’язки було анульовано через ряд порушень. А оскільки навіть, незважаючи на анулювання, власниця тимчасових споруд продовжувала зводити залізні контейнери, представники Херсонської міської ради були вимушені звернутися до господарського суду у Херсонській області.  І вже отримали позитивне рішення з цього питання.

Херсонською міською радою було подано у суд позовну заяву до фізичної особи-підприємця Малахової Світлани Ігорівни про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом демонтажу тимчасової споруди. Разом з позовом  позивач  звернувся до суду із заявою про забезпечення позову, шляхом заборони ФОП Світлані Малаховій та іншим особам, вчиняти дії щодо встановлення тимчасових споруд у Херсоні в районі Херсонського державного аграрно-економічного університету по вул. Комкова.

8 лютого 2021 року суд заяву позивача задовольнив та постановив:

«Задовольнити заяву  позивача Херсонської міської ради  про вжиття заходів забезпечення позову, а саме – заборонити  фізичній особі-підприємцю Малаховій Світлані Ігорівні (Іден. номер НОМЕР_1 ) та іншим особам вчиняти дії щодо встановлення тимчасових споруд у м. Херсоні в районі Державного Аграрного університету по вул. Комкова саме відповідно до паспорту прив`язки № 69 від 20.10.2020, до вирішення справи по суті позовних вимог.

 Ухвала набирає законної сили у відповідності до приписів ст. 235 ГПК України після її підписання та може бути оскаржена в порядку ст.ст. 254, 255, 256 ГПК України».

Відмітимо, передвиборча програма новообраного міського голови Херсона Ігоря Колихаєва виявилася не порожніми обіцянками. Наразі він тримає слово та наводить лад з МАФами, які розрослися по всьому обласному центру. Вже проведено повну інвентаризацію тимчасових споруд. У місті виявлено понад тисячу так званих малих архітектурних форм, у половини з яких термін дії паспорту прив’язки закінчився, або відсутній взагалі. Виявляти порушників продовжують й надалі.

У міській раді звертаються до власників тимчасових споруд, аби ті усували порушення, приводили до ладу документи і вже потім відправлялися у щасливе плавання в морі бізнесу.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *