Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Гройсман і Гончарук дозволяють херсонцям відпочивати більше

На новорічно-різдвяні свята херсонці, як і всі українці, матимуть 8 вихідних. Це регламентується відповідними кабміновськими розпорядженнями.

Так розпорядженням від 10 січня 2019 року N 7-р передбачено, що понеділок 30 грудня і вівторок 31 грудня 2019 року переноситься на суботи: 21 і 28 грудня 2019 року.

 

Також розпорядженням від 23 жовтня поточного року N995-р керівникам підприємств, установ та організацій з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2020 році 7 січня — Різдва Христового рекомендовано для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень, перенести у 2020 році робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня.

 

Виняток становлять органи Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ. Спеціальний режим роботи банків і їх установ у зазначений день встановлює Національний банк.

Крім того, в грудні 2019 року очікується додатковий вихідний 25 числа – Католицьке Різдво.

За традицією новорічні свята в Україні розпочнуть святкувати з 19 грудня з Дня Святого Миколая. І хоча цей день у календарі не позначається червоним кольором, настрій у херсонців буде піднесений – на цей день заплановано відкриття головної ялинки області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *