Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Громада міста продовжує розглядати варіанти реконструкції Алеї Героїв незалежної України та модернізації площі Свободи

В облдержадміністрації відбулися повторні публічні обговорення, на яких обговорили подальші кроки щодо реконструкції Алеї Героїв незалежної України та модернізації площі Свободи. 

В обговоренні взяли участь сім’ї загиблих воїнів АТО, представники громадських організацій, архітектори та представники обласної і міської влади.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив, що обласна влада абсолютно відкрито та прозоро підходить до цього питання із залученням максимальної кількості громадян. 

Під час обговорення було презентовано проміжні результати опитування, у якому кожен херсонець може висловити своє бачення щодо реконструкції Алеї Героїв незалежної України та модернізації площі Свободи. Менш ніж за тиждень в опитуванні взяли участь близько сотні жителів Херсона. 

Нагадаємо, до 21 лютого кожен херсонець може висловити свою думку з зазначеного питання, пройшовши опитування за Google-формою.

Наразі більшість думок розподілилась таким чином:

  • на Алеї Героїв незалежної України 47,5% херсонців бажають бачити монументальну споруду, яка символізуватиме пам’ять про загиблих захисників України;
  • на площі Свободи 44,3% херсонців хочуть, аби встановили фонтани, які символізуватимуть Небесних Воїнів та прагнення українського народу до незалежності.

Крім того, присутні на обговореннях депутати та керівники структурних підрозділів міської ради домовилися, що на наступній нараді вже буде вирішено питання з межами земельної ділянки, на якій і буде розміщена оновлена Алея Героїв незалежної України. 

Також Дмитро Бутрій поінформував, що вже сформовано склад робочої групи, яка оброблятиме пропозиції щодо вимог до майбутнього проєкту. До її складу увійшли представники влади, учасники АТО/ООС, члени сімей загиблих героїв та громадськість.

За словами начальниці управління внутрішньої та інформаційної політики ОДА Наталії Дзюби, технічні питання будуть розглянуті 16 лютого. Вже 23 буде призначено засідання робочої групи, на якому розглядатимуть концепцію реконструкції Алеї Героїв незалежної України та модернізації площі Свободи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *