Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Громадські організації можуть пройти безкоштовний відеокурс

відеокурс

Фонд громади Херсона “Захист” створив відеокурс з використання онлайн інструментів врядування для громадських організацій. Курс складається з 10 відеоуроків: по 5 на кожний з програмних блоків Google та Microsoft.  Усі уроки є послідовними та покроково навчають, як приєднатися до обраної програми та розпочати роботу. 

Представники Фонду зазначають, що онлайн-курс допоможе громадським організаціям і благодіним фондам працювати більш ефективно й забезпечити організації самозарадність у будь якій кризовій ситуації, а за великим рахунком – зробити вагомий крок стратегічного організаційного розвитку.

“Епідемія COVID-19 стала непростим випробуванням на міцність для спроможності громадських організацій і благодійних фондів пристосовуватися до несприятливих обставин. Ті з них, які не спроможні були адаптуватися до кризової ситуації, або загальмували, або навіть перестали існувати.

Робота в нових екстремальних умовах гостро виявила проблему необхідності цифрової трансформації з використанням програм, безкоштовний доступ до яких надають для неприбуткових організацій громадянського суспільства Google та Microsoft”, – зазначають організатори курсу. 

Дізначитися більше про курс та розпочати навчання можна за посиланням.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *