Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Громади Херсонщини отримали 218 мільйонів гривень «земельних» доходів 


 
На Херсонщині за 6 місяців 2020 року власники та орендарі земельних ділянок сплатили до місцевих бюджетів 218 млн гривень плати за землю. З них левову частку 82 відсотки або 179 млн гривень внесли юридичні особи. Ще 39 млн гривень перерахували місцевим громадам фізичні особи – підприємці нашої області. Таку статистику навели спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільші «земельні» доходи отримали бюджети громад м. Херсона – 50,3 млн гривень, м. Нова Каховка – 21 млн гривень та місцеві бюджети громад на території Генічеського району – 20,5 млн гривень плати за землю.

Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Отримані кошти формують фінансову самостійність громад та спрямовуються органами місцевого самоврядування на вирішення соціально – економічних питань розвитку населених пунктів нашої області.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *