Понеділок, 20 ВересняПерший регіональний
Shadow

Груднева спека: чи дочекаються херсонці снігу на Новий рік

До Херсонщини знову повернулося потепління. Сьогодні, 18 грудня 2019 року, температура повітря досягла 12 градусів тепла. Така спекотна, як для грудня температура, за словами Світлани Сошенко, заступниці начальника Херсонського центру гідрометеорології, востаннє в області спостерігалася в 2017 році.

Світлана Сошенко: «Погода, яка спостерігається в останні дні на території Херсонської області, обумовлює тепле повітря, яке до нас переміщується з південного заходу Європи. Сьогодні середньодобова температура відрізняється від кліматичної норми вже на 8 градусів. Нажаль, тепле повітря вже завтра, 19 грудня,  почне охолоджуватися. І вже з неділі, 22 грудня, погоду на території Херсонщини буде обумовлювати Південний циклон. Денна та нічна температура повітря по місту та області дещо знизиться, та становитиме 5-10 градусів тепла вдень, а вночі – 1-6 градусів тепла».

Тож, як зазначає синоптик, про сніг у грудні херсонцям можна забути. На Новий рік очікується тепла погода, можливий невеликий дощ, температура повітря вночі становитиме 1-3 градуси тепла, вдень 5-6 з позначкою плюс. Зниження температури повітря в місті та області почнеться лише після Різдва.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *