Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Губернатор представив новопризначеного директора Херсонської обласної клінічної лікарні

У КНП Херсонська обласна клінічна лікарня – новий директор. Ним став Віктор Короленко, який до цього очолював Департамент здоров’я облдержадміністрації.

Сьогодні, 1 вересня 2021 року, представив нового очільника колективу лікарні голова ОДА Сергій Козир. Очільник Херсонщини побажав Віктору Короленку наснаги, успіху та нових здобутків на займаній посаді. 

“Своєю роботою Віктор Миколайович зарекомендував себе як професіонал високого рівня, якого знають далеко за межами Херсонщини. Він має величезний досвід роботи в галузі охорони здоров’я. Тому я переконаний, на обласну лікарню чекає чимало гарних змін і вона обов’язково стане кращою не лише у нашій області, а й в Україні”, – зазначив Сергій Козир.

У свою чергу Віктор Короленко наголосив, що для нього є честю працювати із таким професійним колективом. Також він поділився, що має амбітні плани стосовно розвитку обласної клінічної лікарні, які він планує втілити разом з командою облдержадміністрації. 

Короленко Віктор Миколайович народився 25 жовтня 1967 року в селі Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області. Має вищу освіту за декількома спеціальностями: медицина, право, фінанси, державне управління. З червня 2010 року працював у Херсонській облдержадміністрації. 

За матеріалами пресслужби Херсонської ОДА
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *