Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

Губернатор привітав мусульманську громаду з Рамадан

У ніч на 24 квітня 2020 року мусульмани всього світу зустріли священний місяць Рамадан. Протягом майже місяця кожна людина, що сповідує Іслам, повинна дотримуватися посту. Місяць Рамадан – це час, коли мусульмани зосереджуються на своїй вірі, по можливості відсторонюючись від повсякденних турбот. Зі священним місяцем мусульманську громаду Херсонщини привітав очільник області Юрій Гусєв:

“Шановна мусульманська громадо міста Херсона та області!

Священний місяць Рамадан – це час молитви і духовного очищення, що знаменує добро і благодійність, любов та милосердя, ті одвічні цінності, які сприяють зближенню людей, збереженню миру та гармонійних відносин у суспільстві.

Херсонщина стала спільним домом для багатьох конфесій. Саме сьогодні у цей відповідальний час особливого значення набуває усвідомлення єдності українського народу, утвердження толерантності і взаємоповаги в міжконфесійних та міжнаціональних відносинах.

Бажаю у ці святкові дні добра, миру, злагоди і благополуччя кожній мусульманській родині! Нехай благословенний час широкої молитви наповнить ваші душі невичерпною енергією і дарує здоров’я, щастя та оптимізм земного буття!

Ід мубарак! Благословенного свята!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *