Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Губернатор закликає чиновників вакцинуватися

Під час селекторної наради, яка відбулася 2 грудня 2019 року, голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв закликав усіх, включаючи керівників структурних підрозділів, голів райдержадміністрацій, показати своїм прикладом, що вакцинація – це безпечно і необхідно.

«Закликаю всіх, це стосується в першу чергу керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голів районних державних адміністрацій, і нових, і тих, які вже певний час працюють в нашій області: своїм прикладом покажіть, що вакцинація – це правильний шлях створення колективного імунітету. Сходіть у районні лікарні, вакцинуйтесь, запрошуйте засоби масової інформації; на власних прикладах проводьте кампанію, присвячену вакцинації як необхідному кроку, який роблять всі розвинуті країни, щоб забезпечити колективний імунітет», – звернувся до присутніх на «селекторі» Юрій Гусєв.

Він наголосив, що та інформація, яку розповсюджують у мережі про шкоду вакцинації – фейк, і зауважив, що на сьогоднішній день закуплено безпечні та якісні вакцини в достатній кількості.

Нагадаємо, що 30 липня поточного року губернатор Херсонщини здійснив щеплення проти дифтерії під прицілом фото та відеокамер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *