Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Губернатору Херсонщини презентували проєкт розвитку ДЮСШ-2

ДЮСШ-2 має власну спортивну базу площею 1, 65 га у третьому затоні Херсона, а також орендовані бази в містах Олешки, Гола Пристань та с. Ольгівка. Наразі в ДЮСШ займається 296 учнів під керівництвом 20 тренерів. 

За роки існування дитячо-юнацькою спортивною школою були підготовлені 3 заслужених майстра спорту, 5 майстрів спорту міжнародного класу, 50 майстрів спорту України. За часи незалежності, вихованці ДЮСШ-2 також були учасниками Олімпійських ігор.

На жаль, школа знаходиться в незадовільному стані, адже заклад з 1957 року капітально не ремонтувався, але він має всі шанси стати центром дитячого веслування не тільки для Херсонщини. Тож федерація каное України звернулася до Херсонської обласної державної адміністрації з пропозицією зробити цю базу центром підготовки для команд зі всієї України.

Зокрема, пропонується реконструювати існуючі будівлі спорткомплексу, облаштувати чотири елінги, побудувати сучасний спортивний комплекс з готелем, їдальнею, спортивними залами площею 361,97м² з різноманітними тренажерами, двома роздягальнями, кімнатою для спортивного інвентаря, окремими кімнатами для тренерів та всією необхідною інфраструктурою. Як результат, буде створено сучасний спортивний хаб світового рівня з повним циклом підготовки спортсменів. 

 

Поспілкувавшись із колективом ДЮСШ-2 Сергій Козир зазначив, що обов’язково  підтримає пропозицію спортсменів. Адже Херсонщина має багато можливостей для розвитку спорту, які необхідно використовувати, а сьогоднішня зустріч стане ще одним кроком до розбудови спортивної та здорової  області.

За матеріалами пресслужби Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *