Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Гуманітарна комісія Херсонської обласної ради готується до сесії

Сьогодні, 30 липня 2020 року, в обласній раді відбулось передсесійне засідання постійної комісії з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.

У рамках заходу було опрацьовано близько 30 питань порядку денного, в тому числі питання, винесені депутатами – членами комісії з голосу.

Серед традиційних – внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, а також декількох обласних програм: програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік, програми розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2017-2020 роки тощо.

Окрім цього, члени комісії розглянули близько 10 листів-звернень. Зокрема, повторний лист комунальної установи «Херсонська обласна філармонія» Херсонської обласної ради щодо надання їй статусу академічної. Позиція профільної комісії з цього питання не змінилася – філармонія повинна активізувати свою роботу, аби отримати відповідне звання.

Також депутати спільно з управлінням освіти і науки ОДА вирішили питання заборгованості по оплаті за навчання демобілізованих військовослужбовців, які по завершенні служби в зоні проведення АТО навчалися за обласною програмою «Розвиток людського капіталу Херсонської області».

Визначилися члени комісії і з кандидатурами для присудження Премій Верховної Ради України за двома напрямками: за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування; педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Відповідні подання будуть винесені на розгляд чергової сесії, а в подальшому Верховній Раді України.

Під час засідання депутатами були підтримані і ряд технічних питань, що стосувалися передачі громадам Херсонщини засобів та матеріалів, придбаних за рахунок державної субвенції.

Нагадаємо, 14 серпня відбудеться ХХХVІ сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

схожі записи:

У Херсонській обласній раді затвердили важливі рішення щодо фінансування онкодиспансеру
До Херсонської облради обрали справжніх «професіоналів та господарників» (відео)
Депутати Херсонської обласної ради з нагоди 75-річчя Перемоги поклали квіти до могили Невідомого со...
Владислав Мангер скликає позачергову сесію Херсонської облради
Профільна комісія Херсонської обласної ради ознайомилась із ходом ремонту автомобільних доріг
Херсонський обласний онкологічний диспансер відвідало керівництво області
Комунальна комісія Херсонської облради розглянула питання щодо подальшого функціонування Олешківсько...
Гуманітарна комісія Херсонської обласної ради провела передсесійне засідання
Херсонська обласна рада співфінансує 11 соціальних проєктів громадських організацій
Медична комісія облради погодила перерозподіл 22 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *