Понеділок, 23 ЛистопадаПерший регіональний
Shadow

Гуманітарна комісія Херсонської обласної ради готується до сесії

Сьогодні, 30 липня 2020 року, в обласній раді відбулось передсесійне засідання постійної комісії з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.

У рамках заходу було опрацьовано близько 30 питань порядку денного, в тому числі питання, винесені депутатами – членами комісії з голосу.

Серед традиційних – внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, а також декількох обласних програм: програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік, програми розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2017-2020 роки тощо.

Окрім цього, члени комісії розглянули близько 10 листів-звернень. Зокрема, повторний лист комунальної установи «Херсонська обласна філармонія» Херсонської обласної ради щодо надання їй статусу академічної. Позиція профільної комісії з цього питання не змінилася – філармонія повинна активізувати свою роботу, аби отримати відповідне звання.

Також депутати спільно з управлінням освіти і науки ОДА вирішили питання заборгованості по оплаті за навчання демобілізованих військовослужбовців, які по завершенні служби в зоні проведення АТО навчалися за обласною програмою «Розвиток людського капіталу Херсонської області».

Визначилися члени комісії і з кандидатурами для присудження Премій Верховної Ради України за двома напрямками: за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування; педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Відповідні подання будуть винесені на розгляд чергової сесії, а в подальшому Верховній Раді України.

Під час засідання депутатами були підтримані і ряд технічних питань, що стосувалися передачі громадам Херсонщини засобів та матеріалів, придбаних за рахунок державної субвенції.

Нагадаємо, 14 серпня відбудеться ХХХVІ сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *