Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Гуртовий ринок у Великих Копанях не може відновити свою роботу (документ)

Гуртовий ринок у Великих Копанях не може відновити свою роботу 15 квітня 2020 року. Про це журналістам «Першого регіонального» повідомили у дирекції.

«Незважаючи на те, що ми вжили всіх заходів для недопущення виникнення і поширення коронавірусу на території гуртового ринку: здійснювали температурний скринінг працівників та відвідувачів, було нанесено розмежувальні лінії для розміщення автомобілів та інше; перед нами Херсонською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вчора ввечері, 14 квітня 2020 року, було висунуто нові умови, які виконати в стислий термін, а саме за добу просто не можливо. На цей раз перепоною стала відсутність каналізації в одній із лабораторій, які знаходяться на території ринку,» – кажуть в адміністрації.

Також вони зазначають, що каналізація в одній із лабораторій була відсутня протягом усього часу існування ринку, а це близько 20 років, і за цей час Держпродслужба не робила жодних зауважень.

Чи відновить свою роботу найбільший на півдні України гуртовий ринок «Нежданна»? Чіткої відповіді на це запитання у адміністрації ринку поки що немає.

 

Витяг з довідки комісії від 10 квітня 2020 року
Витяг з довідки комісії від 10 квітня 2020 року

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *