Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Гусєв «розширив» елітний «Будинок рибалки» депутата Херсонської облради від «Опоблоку»

Голова обладміністрації Юрій Гусєв своїм розпорядженням віддав в оренду депутату обласної ради від «Опозиційного блоку» Сергій Дроздіку майже два гектари землі водного фонду державної власності на 10 років. Документ був підписаний 2 січня цього року та опублікований на сайті ОДА.

У розпорядженні вказано, що колишній орендар Леонід Скоробагач відмовився від оренди зазначеної ділянки. Сергій Дроздік буде платити 7% від нормативної грошової оцінки орендної плати. Зазначимо, що вартість самої ділянки нам знайти не вдалося.

Своїм підписом голова ОДА розширив елітний закритий «Будинок рибалки» біля села Василівка Каховського району, який знаходиться по сусідству. На знімку зі супутника видно, що на ділянці є озеро, будинок та різні причали, які виходять у Дніпро. Сам же закритий комплекс має загальну площу 4 га, основний будинок, будинок охорони, банний комплекс з басейном, вертолітний майданчик та багато іншого для відпочинку.

Хто такий Леонід Скоробогач, нам з`ясувати не вдалося. Але його прізвище фігурує у новинах Національного агентства по запобіганню корупції разом із Сергієм Дроздіком. Саме Скоробагач подарував депутату від «Опоблоку» комплекс «Будинок рибалки» та ділянку під ним площею майже гектар. У НАЗК подарунок оцінили в 5,5 мільйонів гривень. Протоколи, складені на Дроздів, розглядав Каховський районний суд.

Феміда визнала депутата винним у скоєнні правопорушення, але йому вдалося уникнути покарання — штрафу та конфіскації «Будинку рибалки» через термін давності. За інформацією ЗМІ, розгляд затягувався через заяви про відвід судді від прокурорів. Ті заявили про її дружні стосунки із Дроздіком. Таким чином депутат облради зберіг майно у власності. 

Цікаво, що 3 роки тому весь комплекс був виставлений на продаж. На сайті агентства елітної нерухомості Da Vinci Real Estate (Київ) досі залишись дані про «Будинок рибалки» та його вартість — 850 тисяч доларів США.

Мій Херсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *