Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

Херсонці можуть отримати подарунок від мера за найкраще новорічне оформлення

новорічне оформлення

Херсонців запрошують взяти участь у конкусі «Новорічний Херсон» на найкраще святкове новорічне офомлення об’єкту (закладу) та прибудинкової території.

Створюйте святкову атмосферу в оформлені міста до Новорічних та Різдвяних свят! Декоративна ілюмінація на фасадах будівель Ваших об’єктів (закладів) та деревах на прилеглій території створить святковий настрій у мешканців та гостей нашого міста, а прикрашені вітрини будуть приваблювати Ваших клієнтів.

Для участі у конкусі «Херсон новорічний» надсилайте на електронну пошту департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради depekonom@city.kherson.ua до 27.12.2021 року включно наступну інфомацію:

  • фото прикрашеної локації;назва об’єкту (закладу);
  • адреса розташування об’єкту (закладу);
  • ПІБ керівника;
  • контактний телефон;
  • електронна адреса.

Фото прикрашених об’єктів (закладів) з назвою буде розміщено на сторінці офіційного сайту міської ради та її виконавчих органів, де кожен відвідувач сайту зможе оцінити та проголосувати за привабливу локацію. Оцінювання проходитиме з 30 грудня 2021 року по 09 січня 2022 року. Переможця буде обрано за кількістю голосів та нагороджено подарунком від міського голови.

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *