Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонці можуть залишитися без тролейбусного сполучення

Херсон може залишитися без тролейбусного сполучення через борги Комунального підприємства “Херсонелектротранс” перед  “Херсонобленерго”.

ТОВ ХОЕК попередило тролейбусне депо про припинення електропостачання з 31 січня цього року, якщо борги не будуть погашені. Всього міське комунальне підприємство “Херсонелектротранс” станом на 20 січня 2020 року заборгувало обласній енергетичній компанії за електрику понад 1,5 млн. гривень.

При цьому в ХОЕК заявили, що соціальні та інфраструктурні наслідки, пов’язані з припиненням електропостачання, а отже – невихідом тролейбусів на маршрути, повністю покладаються на керівництво МКП “Херсонелектротранс” .

Зазначимо, що проектом бюджета Херсона на 2020 рік на пропозицію громадських слухань, підтриману виконкомом Херсонської мьськради, “Херсонелектротрансу” змінено спосіб фінансування. А саме, замість компенсації за перевезених пільговиків  з нового року з міського бюджету мали б напряму фінансуватися заробітна плата підприємства та витрати на  електроенергію.

Сьогодні, 23 січня 2020 року, депутатам Херсонської міської ради нарешті вдалось ухвалити бюджет Херсона на 2020 рік. Залишаєтся сподіватися, що  фінансування на Херсонелектротранс встигне пройти до кінця січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *